מצויינות בביצוע פרויקטי תשתית מאז 1993


החברה הוקמה ומנוהלת על ידי אינג' נועם גורן, נועם הינו מהנדס בעל ידע רב ועשרות שנים של נסיון בתחום ההנדסה האזרחית.

לינום חברה אשר מתמחה בביצוע פרויקטי תשתית מרכזיים בתחום ההנדסה האזרחית והבנייה בכל ענפיה:
• גישור
• מנהור
• כבישים ותשתיות
• עבודות ים


במהלך השנים צברה החברה מוניטין רב בתשתיות, הודות לתריסר פרויקטים נרחבים ומצליחים. 

החברה מעסיקה ומתמחה בטכנולוגיות ההנדסה והתשתית המתקדמות ביותר, תוך שמירה על דיאלוג מתמיד עם ערכי הטבע והקיימות סביב אתרי העבודה שלה, על מנת להותיר את חותמה על פרויקטים שונים. כחברה מובילה בתחום ההנדסה, הבנייה והתשתית בישראל, מציעה לינום פתרון אופטימלי ללקוחותיה ולשותפיה העסקיים. הפתרון משלב יכולות הנדסיות במגוון טכנולוגיות, המבוסס על הניסיון העשיר בפרויקטי החברה השונים, לחברה יש יכולת ניהול יציבה ומוכחת. החברה צמחה בצמיחה ובשגשוג לאורך השנים, בכל תחומי פעילותה.
הצמיחה נובעת מהאסטרטגיה ארוכת הטווח של החברה, המבוססת על שאיפה למצוינות, מגוון פעילותה, תוך הסתמכות על המהנדסים הטובים ביותר על מנת לספק את צרכי החברה, תוך שימוש בידע המצטבר ויכולות ההנדסה הטכנית שלה, לצד מומחיות בעבודה עם לקוחות ומזמינים שונים תוך הסתגלות לעולם דינמי עם דרישות משתנות.


בשנים האחרונות, עם התפתחות תחום המנהור, לינום ביצעה מנהרות, בין היתר, על כביש חוצה ישראל ובפרויקטים מורכבים של רכבת ישראל. מאז 2008, החברה שולטת בכ- 50% מחברת טייפון , אשר לה סיווג קבלן בלתי מוגבל. 


לחברה מערך הנדסי גדול וניסיון רב, המאפשר לה לבצע פרויקטים המשלבים תכנון וביצוע כמוצר מוגמר. לחברה סיווג בלתי מוגבל של קבלנים לענף הגישור (300 ג'5), סיווג קבלנים בענף הבנייה (100 ג'3) וסיווג קבלנים לתעשיית התשתית (200 ג'5) וקטגוריות הקבלנים בים ופורט (600 ג'1).
כמו כן, לחברה רישיון קבלן מורשה לביצוע עבודות ממשלתיות לכל רשיון הקבלן שברשותה.
חברת הבת "טייפון" מחזיקה ברשיון קבלן בלתי מוגבל לים ולנמל (600 ג'1) והיא קבלנית מוכרת לביצוע עבודות ממשלתיות בים ובנמל

צפו בפרויקטים נבחרים